Kulka gładka 8mm - srebro 925
Kulka gładka 8mm - srebro 925
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: AgKulka-6
- Producent: Podmiot odpowiedzialny
-
Dostępność:
dostępne - wysyłka 1-2 dni robocze
(42 szt.)
- 7,79 zł / szt.
- szt.
Produkt wysyłamy w ciągu 1-2 dni robocze
Zamówienie realizujemy w ciągu 48 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Gładka, Błyszcząca Kulka o Średnicy 8mm - Srebro 925
Specyfikacja:
- Średnica: Ok. 8 mm
- Materiał: Srebro próby 925
- Wykończenie: Błyszczące
- Otwór: Średnica ok. 1,2 mm
- Cena: Za 1 sztukę
Opis Produktu:
Gładka, błyszcząca kulka o średnicy 8 mm wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925 to doskonały wybór dla każdego miłośnika eleganckiej i stylowej biżuterii. Dzięki małemu otworowi o średnicy 1,2 mm, kulka jest idealna do precyzyjnych projektów, takich jak kolczyki, bransoletki czy naszyjniki, gdzie liczy się każdy detal.
Właściwości Srebra:
Srebro (Ag) jest znane nie tylko ze swojego piękna, ale również z wyjątkowych właściwości zdrowotnych:
- Działanie Bakteriobójcze: Skutecznie niszczy 650 rodzajów bakterii, co czyni srebro idealnym wyborem dla biżuterii noszonej na co dzień.
- Antyseptyczne i Przeciwzapalne: Wspiera naturalne procesy gojenia i pomaga łagodzić stany zapalne skóry.
- Ściągające: Wspomaga regenerację i przyspiesza gojenie drobnych ran.
- Antybiotyczne: Działa również przeciwko pierwotniakom i wirusom, hamując ich rozwój.
Zastosowanie:
- Kolczyki: Doskonała do tworzenia subtelnych i eleganckich kolczyków.
- Bransoletki: Dodaje blasku i stylu, będąc idealnym uzupełnieniem każdego projektu.
- Naszyjniki: Może służyć jako centralny element lub jako jeden z wielu w bardziej złożonych kompozycjach.
Dodatkowe Informacje:
Kulka o średnicy 8 mm to klasyczny i wszechstronny element, który można wykorzystać w wielu projektach biżuteryjnych. Wysokiej jakości srebro próby 925 nie tylko zapewnia piękny połysk, ale także dba o zdrowie skóry dzięki swoim bakteriobójczym i przeciwzapalnym właściwościom.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
SUROWIEC: | SREBRO |
KSZTAŁT: | kula |
WIELKOŚĆ: | 8mm |
Gładka, błyszcząca kulka o średnicy 8mm
Otwór o średnicy ok. 1,2mm
Srebro próby 925
Cena dotyczy 1 sztuki
SREBRO (Ag) - posiada wyraźne działanie bakteriobójcze, antyseptyczne, przeciwzapalne i ściągające. Srebro jest bakteriobójczym metalem, skutecznym w zwalczaniu 650 rodzajów bakterii. Ponadto srebro działa antybiotycznie w stosunku do licznych pierwotniaków, a nawet wirusów. Przypuszcza się, że hamuje ono czynność enzymów kontrolujących przemianę energetyczną wielu czynników infekcyjnych.
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.